سومین جشنواره ملی نوآوری و شکوفایی فجر انقلاب اسلامی

سومین جشنواره ملی نوآوری و شکوفایی فجر انقلاب اسلامی

با حضور رئیس جمهور آغاز شد؛

سومین جشنواره ملی نوآوری و شکوفایی فجر انقلاب اسلامی با حضور رئیس جمهور کار خود را به طور رسمی آغاز کرد .

مراسم افتتاحیه سومین جشنواره ملی نوآوری و شکوفایی فجر انقلاب اسلامی با حضور رئیس جمهور آغاز شد .

 


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت،‌ سومین جشنواره ملی نوآوری و شکوفایی فجر انقلاب اسلامی با حضور رئیس جمهور کار خود را به طور رسمی آغاز کرد .
سومین جشنواره ملی نوآوری و شکوفایی فجر انقلاب اسلامی صبح امروز به طور رسمی با حضور رئیس جمهور آغاز شد.
همچنین نمایشگاه‌های بزرگ تجاری سازی اختراعات و نوآوری های ایرانی از 18 تا 21 در مصلای بزرگ امام خمینی برپا شده است .


در این نمایشگاه که از سه بخش تجاری سازی، بررسی علمی اختراعات و حمایت از شرکت های دانش بنیان تشکیل شده است 580 اختراع برای بخش داوری اختراعات حضور دارند .
همچنین 350 اختراع داوری شده در سال گذشته برای تجاری سازی در نمایشگاه حضور دارد .
حضور 220 موسسه با هدف تسهیل گری تجاری سازی 20 مرکز دولتی با هدف اعلام نیازمندیها ، 62 واحد فن آور از پارک‌های علمی و مراکز رشد و همچنین 75 شرکت دانش بنیان از دیگر بخش‌های این نمایشگاه است .
به گفته آریا الستی دبیر سومین جشنواره ملی نوآوری و شکوفایی فجر انقلاب اسلامی کیفیت این دوره از جشنواره به دلیل رشد و پیشرفت موسسات به ویژه در بخش داوری بسیار بالاتر از دور‌های گذشته است .
الستی همچنین درباره مراسم اختتامیه این جشنواره گفت: مراسم اختتامیه با اهدای لوح به بهترین اختراعات و غرفه‌های شرکت کننده 23 بهمن ماه برگزار می شود .

 / 31 نظر / 54 بازدید
نمایش نظرات قبلی
رضا افشار

بزرگوارا سلام! بمناسبت روز ملی شعر و ادب ؛ با دو شعر در وبلاگ خود چشم براه قدوم مبارک حضرتعالی میباشم . [گل] شاگرد کوچک شما رضا

مجری سابق

شاید و احتمالا یکی از اصول کار فرهنگی و شاخه مجری گری آن ، اطلاع رسانی است که ظاهرا در این وبلاگ و توسط استاد ارجمند سرکار خانم علومی نادیده گرفته شده است . چه خوب بود که این بزرگوار برای مخاطبان و مراجعان این وبلاگ ، اندک ارزشی قائل می شدند و با یک پست و یادداشت کوچک یادآور می شدند که این وبلاگ دیگر به روز نخواهد شد و یا علاقمندان به آدرس جدید مراجعه نمایند و ... نه اینکه پس از گذشت نزدیک به هشت ماه از آخرین پست سرکار علومی ، همچنان تکلیف این وبلاگ نامعلوم است و به حال خود رها شده است [عصبانی]

دهقان نژاد

سلام خوشحال شدم وقتی دیدم یکی از همکارها این چنین با علاقه و تخصص به این هنر نگاه می کند که مطمئنا نشان از تخصص و تعهد شماست. یاشاسین!

زیبا قاسمی

سلام خدمت استاد بزرگوار چند وقت پیش براتون یه ایمیلهایی که میزدم مطمئنم یادتونه کارمو یواش یواش دارم شروع میکنم برام دعا کنین خوشحال میشم لینک کنین. به امید روزهای پر تلالو و درخشان

جلال

سلام .من جلال حمزه ای هستم 23ساله از علاقمندهای شما. یک مدتی تصمیم گرفتم با راهنمایی های شما مجری گری رو به صورت جدی ادامه بدم ولی مشکلات بهم غلبه کرد ونتونستم ادامه بدم بنده حتی تمام مطالب مجری گری در سایت رو چاپ کردم.به نظر شما با این سن وحافظه ضعیف ودرگیر میتونم پیشرفت داشته باشم .به اوج خودم برسم باتشکر.همدان

علی رضا نوری -همدان

برای جدایی نادر از سیمین چند شب پیش"کداک تیاتر" شاهد ، بهترین پایان یک جدایی بود. جدایی پر ماجرای نادر و سیمین پس از یک سال افتخار آفرینی، در ایستگاه پایانی با فتح بلند ترین قله سینمای جهان به کار خود پایان داد و برای همیشه در تاریخ سینمای ایران و جهان ماندگار شد.

مریم

سلام. آیا مجاز هستم از مطالب شما در همایش خودم استفاده کنم؟ مثلا 10 نمونه سلام یا خداحافظی که در سایت هست... ممنونم

محسن حائری

نوروز این رفاقت را نگاهبانی می کند که باور کنیم قلبهامان جای حضور دوستانمان هستند . . نوروزتان پیروز باد

زینب

راستش من کمی گیج شدم. شما دقیقا از چه سنی مجری گری رو شروع کردین ؟ آخه تو پروفایلتون نوشته 27 سالتونه ؟!؟!؟!؟ و همینطور در جواب یکی از دوستان نوشتید که از 36 سالگی مجری گری رو آغاز کردین . ماجرا چیه؟!؟!؟